levitra ohne rezept kaufen €33.23

Siss

www.siss.pl

Marka modowa, którą stworzyłam z moją siostrą, Basią. Zaczęło się od szarawarów, w których zakochałyśmy się w czasie wspólnej wyprawy do Indii w 2010 roku. Postanowiłyśmy połączyć egzotykę ich kroju z zachodnimi wzorami tkanin. Po dwóch kolekcjach i wielu nowych doświadczeniach związanych z produkcją mody od 2013 postanowiłyśmy korzystać tylko z organicznych tkanin, które posiadają certyfikat GOTS.

Z czasem oprócz szarawarów w naszej kolekcji pojawiły się też inne wzory: sukienki, t-shirty, bluzki i czapki. Wszystkie ubrania tworzyłyśmy zgodnie z naszą misją – miały być PRZYJAZNE. Przyjazne ludziom i naturze.


Fashion brand that I established with my sister, Basia. It started with harem trouser that we fell in love during our trip to India in 2010 and came up with the idea to join their exotic cut with western textile patterns. That’s what our first product was. After two successful collections and some new experiences with fashion production in 2013 we decided to start using only organic, GOTS certified, textiles.

We also introduced new products: dresses, t-shirts, blouses and hats. According to our mission we design FRIENDLY CLOTHES. Friendly both to people and nature.

Share Project :

More Work